GOOGLE haritalar

Google  arama reklamaları, google harita reklamları 

google Harita reklamları

Harita Reklamları

 

Google belirli meslek gurupları ararken genelde google arama sonuçlarında sayfanın en üstünde gösterir. Hiç dikkat ettiniz mi bazen google da bir şey ararken önce video sonuçlarını bazen ise ilk başta Google harita sonuçlarını gösteriyor. Google da ki ilk sayfada ki yerinizi almak için bazen harita reklamı vermek gerekiyor.

Google harita reklamları ücretli ama google haritalarda  yayınlanmak ve google haritalarda ilk sırada çıkmak ücretsiz. Google haritalara kayıt yaptırabiliriz ve sizi haritaların en başın da alabiliriz. Google haritalar da ilk ilk sırada çıkmak için bizim ile iletişime geçiniz.

Google haridalarda Google sokak görüntüsü vardır.  yeni yeni bir işletme açtığınızda çoğu zaman eski işletmenin sokak görüntüsü orda kalıyor. siz birine konum attığınızda maalesef  eski işletme çıkmakta. bu yüzden biz sizin google sokak görüntüsünü değiştiriyoruz, ayrıntılar için bizimle iletişime geçin

Google haritardaki sokak görüntüsünü değİştİrİyoruz

Dediğimiz gibi google da herkes reklam verebilir, ama google reklamlarında herkes doğru reklamı veremez.
Önemli olan google da  reklam vermiş olmak değil önemli olan, verilen reklamın amacına ulaşması
yani reklamlarımız için harcadığımız paranın geri dönüşümünün olması

google Sokak görüntüsü güncel mİ?

        İşletmenizin google sokak görüntüsü güncel mi?. Bir kuaför işletiyorsunuz ama google haritalarda hala daha önceki eski işletme görünüyor bu eski işetmenin bir kasap olduğunu dünün  çok komik olurdu  dimi yada,
        Güzellik  merkezi açıyorsunuz, ama daha önce orda bir kuaför vardı ve bu kuaför müşeterilere iyi davranmadığı için kapandı. Düşünsenize  google da hala eski işletmenin tabelası var .

       Biz  google  haritalara  3d yani sanal tur çekimi yapmaktayız ve bu çektiğimiz  görüntüleri google haritalara ekliyoruz .

 

Google Güvenilir fotoğrafçı sayesinde  harita yerleştirmesi
ve onaylanması çok daha kolay oluyor. Bizim ile iletişime geçin 
sizin için ne yapabileceğimize bakalım.

Size 3D göstereceklerimiz var…